Aparat Słuchowy Phonak Virto Paradise

 

 

               Aparaty słuchowe Virto Paradise to wykonane indywidualnie aparaty wewnątrzuszne, które będą pasowały do Twoich uszu, zapewniając niezrównane wrażenia słuchowe i polepszenie jakości życia. Dostępne są w różnych wersjach wielkości: od najmniejszych, niewidocznych aparatów wewnątrzkanałowych IIC, do aparatów wewnątrzusznych ITC.

 

 

 

 

                Platforma Paradise posiada funkcję APD. Autorska formuła dopasowania marki Phonak - Adaptive Phonak Digital (APD) 2.0 - umożliwia równoważenie słyszalności, głośności i jakości dźwięku. Jej działanie polega na wprowadzeniu nowego algorytmu przetwarzania i nowego modułu wstępnych obliczeń, które zapewniają wygodną i natychmiastową akceptację podczas pierwszego dopasowania. Formuła APD 2.0, obsługująca dźwięki ciche i głośne, zapewnia pacjentom naturalne brzmienie.

 

               Aparat Virto Paradise wyposażony jest w system operacyjny AutoSense OS 4.0, który opracowano z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, zapewnia doskonałe zestawienie funkcji zapewniających indywidualne doświadczenia w dowolnej sytuacji słuchowej. System AutoSense OS 4.0 daje gwarancję odpowiedniej kombinacji funkcji przetwarzania dźwięku, dostosowując się w ten sposób do różnych stylów życia naszych Pacjentów. Nowe funkcje tego systemu to: Udoskonalenie mowy, Dynamiczna Redukcja Szumu, Słyszenie z Czujnikiem Ruchu.

 

 

 

               Dodatkową funkcją aparatów Paradise jest funkcja Kontroli tapnięciem (podwójnym dotknięciem małżowiny usznej) pozwalająca na łatwy dostęp do wielu możliwości aparatów, takich jak: akceptowanie/kończenie połączeń telefonicznych z połączonych smartfonów, wstrzymywanie i wznawianie przekazu strumieniowego z połączonych urządzeń Bluetooth® oraz dostęp do aplikacji asystenta głosowego wykorzystujących technologię Bluetooth®. Pacjenci mogą odbierać połączenia w drodze lub poprosić Google o wskazówki dojazdu prostym stuknięciem. Ta opcja dostępna jest w aparatach wewnątrzusznych ITC P na baterie 312. Aparaty te mają możliwość połączenia Bluetooth i posiadają dodatkowe połączenia Multifunctional Bluetooth®, które pozwalają na sparowanie do ośmiu urządzeń obsługujących technologię Bluetooth przy możliwości równoczesnego połączenia dwóch z nich. W dzisiejszym świecie wirtualnej łączności obeznani z nowinkami technicznymi użytkownicy aparatów słuchowych mogą bez problemu przełączać między dwoma aktywnymi urządzeniami. Zapewnia to nieprzerwane wrażenia słuchowe. Dodatkowo dzięki Bluetooth możesz wzmocnić swoje słyszenie poprzez łączność aparatów słuchowych z Systemem Roger oraz aplikacją myPhonak.

 

                 Aparat Virto P posiada funkcję Udoskonalenia Mowy - Rozumienie kogoś, kto mówi cicho lub z daleka w cichym otoczeniu, to nie lada wyzwanie. Funkcja Udoskonalenie Mowy wzmacnia cichą mowę, dzięki czemu możesz bez ograniczeń uczestniczyć w rozmowach z przyjaciółmi, kolegami i najbliższymi. Ponadto, Virto Paradise potrafi rozróżniać przesyłaną strumieniowo mowę i muzykę, co gwarantuje nieprzerwane wrażenia słuchowe.

 

                Aparaty wewnątrzuszne Paradise dostępne są również w wersji Titanium - Zaprojektowane z myślą o dopasowaniu do Twoich uszu, Virto P-Titanium to trzecia generacja pierwszego na świecie aparatu słuchowego wykonanego z tytanu z obudową 15 razy mocniejszą od akrylowej, co pozwala na cieńsze ściany budowy aparatu, co zmniejsza cały aparat słuchowy. Staje się on niezauważalny dla otoczenia.

 

 

 

 

 

W celu uzyskania informacji na temat aparatów Phonak Paradise zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Nr tel:  61 866 76 31,

e-mail: ka@aparatus24.pl