Aparat słuchowy Bernafon Acriva 9 IIC/CIC/ITC - NIEWIDOCZNY !

Firma: 
szwajcarska
Model: 
Acriva
Klasa: 
Premium
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Najwyższa zrozumiałość mowy we wszystkich warunkach akustycznych
Przetwarzanie dźwięku ChannelFree™ w połączeniu z algorytmem Frequency Composition™ (przeznaczonym dla Klientów z bardzo „stromym” niedosłuchem), gwarantuje maksymalne rozumienie mowy nawet w bardzo hałaśliwych środowiskach akustycznych.

Komfort w hałaśliwych otoczeniach
Nowy system Adaptacyjnej Redukcji Hałasu Plus bardzo precyzyjnie tłumi niepożądane dźwięki tła, nie redukując jednocześnie rozumienia mowy. Acriva zapewnia bardzo duży komfort użytkowania w niekorzystnych warunkach dźwiękowych.

Efektywne usuwanie sprzężeń akustycznych
Układ Adaptacyjnej Redukcji Sprzężeń Plus bezustannie sprawdza wszystkie sygnały wejściowe a jeżeli zidentyfikuje dźwięk o charakterze sprzężenia, zostaje on momentalnie stłumiony. Takie zapobiegawcze podejście eliminuje wszystkie irytujące dźwięki zanim zostaną usłyszane przez Użytkownika aparatu.

Kolory, wzory i opcje
Nasze kosmetyczne aparaty słuchowe są w stanie sprostać nawet wyszukanym gustom Klientów, którzy mogą wybierać spośród wielu stylów i kolorów, a także wielu dostępnych opcji i akcesoriów.

Automatyczne dopasowywanie się do zmiennych warunków akustycznych
Obuuszna detekcja otoczenia akustycznego monitoruje wszelkie warunki słuchowe – działanie aparatów słuchowych jest nieustanie i bezzwłocznie modyfikowane stosownie do zmieniających się parametrów otoczenia dźwiękowego.

Dostosowanie do indywidualnego stylu życia
Indywidualne potrzeby słuchowe są zintegrowane z aparatem słuchowym w celu zapewnienia najwyższej jakości działania jego elementów. Rezultatem tego jest idealna personalizacja.

Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami Bluetooth®
Korzystanie z większości urządzeń audio, w tym z telefonów komórkowych, nigdy nie było tak proste ze względu na możliwość połączenia z urządzeniami Bluetooth® za pomocą SoundGate.

Bezprzewodowa transmisja sygnału telewizyjnego
Bezprzewodowa technologia Bluetooth® przekazuje sygnał telewizyjny do aparatu słuchowego za pomocą urządzenia SoundGate. Przekazane sygnały nie są zniekształcone ani gorszej jakości, co zapewnia wyjątkowe doznania podczas oglądania telewizji.

Bezprzewodowa łączność z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi
Wysokiej jakości odbiór telefoniczny jest zapewniony ponieważ sygnały telefonów komórkowych i stacjonarnych są przekazywane bezprzewodowo do aparatu słuchowego za pomocą urządzenia SoundGate.

Zaawansowane funkcje systemu data learning
Aparaty słuchowe rejestrują i zapamiętują każdą zmianę dokonywaną w zakresie regulacji głośności. Z czasem system będzie w stanie automatycznie dostosowywać wzmocnienie sygnału w taki sposób, aby zadowolić indywidualne preferencje Użytkownika aparatu.

Lokalizacja dźwięku 360° (przestrzennie)
Obydwa aparaty słuchowe współdziałają w celu uzyskania jak najbardziej zrozumiałego i precyzyjnego akustycznego wyobrażenia danego otoczenia.

Natychmiastowe tłumienie hałasów impulsowych
Zaawansowane algorytmy natychmiast wykrywają i przyciszają nieprzyjemne impulsy dźwiękowe, takie jak na przykład dźwięk sztućców. Jednocześnie, wszystkie istotne sygnały mowy są zachowywane, nie powodując zmniejszenia komfortu słuchania.

Słyszenia dźwięków, które dotychczas pozostawały niedostrzegalne
Najnowsza funkcja aparatów Bernafon, która umożliwia ponowne słyszenie delikatnych i subtelnych dźwięków jak np. spółgłoski, głosy dzieci czy śpiew ptaków – nawet w przypadku Użytkowników z bardzo głębokim niedosłuchem.

Naturalne postrzeganie dźwięku
System True Directionality™ odtwarza naturalną umiejętność ucha zewnętrznego do odróżniania dźwięków o niskich częstotliwościach od dźwięków o wysokich częstotliwościach dla zapewnienia lepszej orientacji w danym otoczeniu. Niskie częstotliwości pozostają słyszalne, wrażliwość na sygnały o wysokiej częstotliwości nie jest naruszona a dźwięk jest odbierany jak gdyby naturalnie.

Muzyka na żywo w najwyższej jakości
Program Live Music bierze pod uwagę wyjątkowość rodzajów muzycznych i zapewnia brzmienie najwyższej jakości. Dzięki temu możesz znów cieszyć się różnorodnością dynamicznej muzyki na żywo.

Najwyższej jakości odbiór dźwięku w kinie, teatrze i na koncercie
Intensywna realizacja dźwiękowa i montaż mają ogromny wpływ na odbiór oglądanego filmu w kinie. Aby zapewnić precyzyjne odtworzenie scen akustycznych, program „Kino” przetwarza sygnały o poziomie do 110 dB i zachowuje pełną dynamikę ścieżki dźwiękowej filmu.

WŁAŚCIWOŚĆI TECHNICZNE

 • Audio Efficiency™ 2.0
  – Technologia Bernafon ChannelFree™
  – True Directionality™ / Adapt. Kier. Wys. Częst.
  – Frequency Composition™
  – Adaptacyjna Eliminacja Sprzężeń Plus
  – Redukcja Hałasu Transjentowego
  – Adaptacyjna Redukcja Hałasu (4 poziomy)
  – Live Music i Program Kinowy 
  – Łączność bezprzewodowa
 • Cyfrowe przetwarzanie sygnału do 10 kHz
 • Bezprzewodowa binauralna koordynacja w zakresie:
  – Zmiany głośności oraz programów słuchowych
  – Klasyfikacja środowiska akustycznego
  – Zachowania aparatu nieużywanego do rozmowy tel.
 • Program Wielośrodowiskowy
 • Optymalizotor Środowiskowy dla 4 otoczeń dźwiękowych
 • Auto Telephone (automatyczna detekcja telefonu)

Możliwości personalizacji 

 • Data Logging
 • Funkcja "VC learning" oraz inteligentne VC
 • 13 opcji programów słuchowych
 • Pamięć na 4 programy słuchowe
 • 9 kolorow BTE oraz 4 ITE

Łączność Bluetooth® oraz inne akcesoria - opcjonalnie