Aparat słuchowy Bernafon Chronos 9 Nano Rite

Firma: 
szwajcarska
Model: 
Chronos
Klasa: 
Premium
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Najwyższa zrozumiałość mowy we wszystkich warunkach akustycznych
Przetwarzanie dźwięku ChannelFree™ w połączeniu z algorytmem Frequency Composition™ (przeznaczonym dla Klientów z bardzo „stromym” niedosłuchem), gwarantuje maksymalne rozumienie mowy nawet w bardzo hałaśliwych środowiskach akustycznych.

Komfort w hałaśliwych otoczeniach
Nowy system Adaptacyjnej Redukcji Hałasu Plus bardzo precyzyjnie tłumi niepożądane dźwięki tła, nie redukując jednocześnie rozumienia mowy. Acriva zapewnia bardzo duży komfort użytkowania w niekorzystnych warunkach dźwiękowych.

Efektywne usuwanie sprzężeń akustycznych
Układ Adaptacyjnej Redukcji Sprzężeń Plus bezustannie sprawdza wszystkie sygnały wejściowe a jeżeli zidentyfikuje dźwięk o charakterze sprzężenia, zostaje on momentalnie stłumiony. Takie zapobiegawcze podejście eliminuje wszystkie irytujące dźwięki zanim zostaną usłyszane przez Użytkownika aparatu.

Kolory, wzory i opcje
Nasze kosmetyczne aparaty słuchowe są w stanie sprostać nawet wyszukanym gustom Klientów, którzy mogą wybierać spośród wielu stylów i kolorów, a także wielu dostępnych opcji i akcesoriów.

Automatyczne dopasowywanie się do zmiennych warunków akustycznych
Obuuszna detekcja otoczenia akustycznego monitoruje wszelkie warunki słuchowe – działanie aparatów słuchowych jest nieustanie i bezzwłocznie modyfikowane stosownie do zmieniających się parametrów otoczenia dźwiękowego.

Dostosowanie do indywidualnego stylu życia
Indywidualne potrzeby słuchowe są zintegrowane z aparatem słuchowym w celu zapewnienia najwyższej jakości działania jego elementów. Rezultatem tego jest idealna personalizacja.

Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami Bluetooth®
Korzystanie z większości urządzeń audio, w tym z telefonów komórkowych, nigdy nie było tak proste ze względu na możliwość połączenia z urządzeniami Bluetooth® za pomocą SoundGate.

Bezprzewodowa transmisja sygnału telewizyjnego
Bezprzewodowa technologia Bluetooth® przekazuje sygnał telewizyjny do aparatu słuchowego za pomocą urządzenia SoundGate. Przekazane sygnały nie są zniekształcone ani gorszej jakości, co zapewnia wyjątkowe doznania podczas oglądania telewizji.

Bezprzewodowa łączność z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi
Wysokiej jakości odbiór telefoniczny jest zapewniony ponieważ sygnały telefonów komórkowych i stacjonarnych są przekazywane bezprzewodowo do aparatu słuchowego za pomocą urządzenia SoundGate.

Zaawansowane funkcje systemu data learning
Aparaty słuchowe rejestrują i zapamiętują każdą zmianę dokonywaną w zakresie regulacji głośności. Z czasem system będzie w stanie automatycznie dostosowywać wzmocnienie sygnału w taki sposób, aby zadowolić indywidualne preferencje Użytkownika aparatu.

Lokalizacja dźwięku 360° (przestrzennie)
Obydwa aparaty słuchowe współdziałają w celu uzyskania jak najbardziej zrozumiałego i precyzyjnego akustycznego wyobrażenia danego otoczenia.

Natychmiastowe tłumienie hałasów impulsowych
Zaawansowane algorytmy natychmiast wykrywają i przyciszają nieprzyjemne impulsy dźwiękowe, takie jak na przykład dźwięk sztućców. Jednocześnie, wszystkie istotne sygnały mowy są zachowywane, nie powodując zmniejszenia komfortu słuchania.

Naturalne postrzeganie dźwięku

System True Directionality™ odtwarza naturalną umiejętność ucha zewnętrznego do odróżniania dźwięków o niskich częstotliwościach od dźwięków o wysokich częstotliwościach dla zapewnienia lepszej orientacji w danym otoczeniu. Niskie częstotliwości pozostają słyszalne, wrażliwość na sygnały o wysokiej częstotliwości nie jest naruszona a dźwięk jest odbierany jak gdyby naturalnie.

Muzyka na żywo w najwyższej jakości
Program Live Music bierze pod uwagę wyjątkowość rodzajów muzycznych i zapewnia brzmienie najwyższej jakości. Dzięki temu możesz znów cieszyć się różnorodnością dynamicznej muzyki na żywo.

Najwyższej jakości odbiór dźwięku w kinie, teatrze i na koncercie
Intensywna realizacja dźwiękowa i montaż mają ogromny wpływ na odbiór oglądanego filmu w kinie. Aby zapewnić precyzyjne odtworzenie scen akustycznych, program „Kino” przetwarza sygnały o poziomie do 110 dB i zachowuje pełną dynamikę ścieżki dźwiękowej filmu.

WŁAŚCIWOŚĆI TECHNICZNE

 • Audio Efficiency™ 2.0
  – Technologia Bernafon ChannelFree™
  – True Directionality™ / Adapt. Kier. Wys. Częst.
  – Frequency Composition™
  – Adaptacyjna Eliminacja Sprzężeń Plus
  – Redukcja Hałasu Transjentowego
  – Adaptacyjna Redukcja Hałasu (4 poziomy)
  – Live Music i Program Kinowy 
  – Łączność bezprzewodowa
 • Cyfrowe przetwarzanie sygnału do 10 kHz
 • Bezprzewodowa binauralna koordynacja w zakresie:
  – Zmiany głośności oraz programów słuchowych
  – Klasyfikacja środowiska akustycznego
  – Zachowania aparatu nieużywanego do rozmowy tel.
 • Program Wielośrodowiskowy
 • Optymalizotor Środowiskowy dla 4 otoczeń dźwiękowych
 • Auto Telephone (automatyczna detekcja telefonu)

Możliwości personalizacji 

 • Data Logging
 • Funkcja "VC learning" oraz inteligentne VC
 • 13 opcji programów słuchowych
 • Pamięć na 4 programy słuchowe
 • 9 kolorow BTE oraz 4 ITE

Łączność Bluetooth® oraz inne (opcjonalnie) akcesoria

 • Adapter DAI/FM
 • Pilot Zdalnego Sterowania RC-P
 • SoundGate 2 umożliwiający podlączenie urządzeń Bluetooth®, jak np. telefon komórkowy
 • Adapter TV umożliwiający bezprzewodową transmisję dźwięku 
  z telewizora
 • Adapter telefoniczny 2 umożliwiający łączność bezprzewodową z tel. stacjonarnym