Aparat słuchowy Oticon Ino Pro

Firma: 
Oticon
Model: 
Ino Pro
Klasa: 
Średnia
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Oticon Ino

to rodzina aparatów słuchowych z segmentu wydajnego, odpowiednich dla ubytków słuchu od lekkich do znacznych i głębokich. Dzięki Ino Twoi pacjenci mogą poznać korzyści niektórych najnowszych zaawansowanych rozwiązań: szybkie i dokładne przetwarzanie dźwięku platformy RISE 2, łatwą łączność z telefonami i innymi urządzeniami w Ino Pro oraz eliminację sprzężenia a wszystko to w szerokiej gamie dyskretnych, atrakcyjnych modeli.

 

Oticon Ino Pro - modele z zaawansowanymi właściwościami oraz możliwością łączności, pozwalającą użytkownikom na komfortowe korzystanie z urządzeń służących komunikacji i rozrywce.

 

RISE 2

Jakość dźwięku gwarantowana przez najnowszą platformę RISE 2 pozwala pacjentom cieszyć się bogactwem otaczających ich dźwięków. Dostęp do detali jest niezbędny, by móc swobodnie rozmawiać, a wrażenia słuchowe są mniej męczące, gdy słychać subtelne różnice.

 

Łączność

Oticon Ino Pro jest w pełni zintegrowany z ConnectLine – łatwym w obsłudze rozwiązaniem umożliwiającym komfortowe korzystanie z telefonów, TV, odtwarzaczy muzyki itp.

Jeden Streamer pozwala kontrolować inne urządzenia – TV, telefony itp. Małe opóźnienia transmisji dla lepszej synchronizacji dźwięku z obrazem.

Długi czas pracy bez wymiany baterii.

 

 

 

Cechy standardowe

❍ Obuuszna koordynacja

❍ Dynamiczna Eliminacja Sprzężenia (DFC2)

❍ Sztuczna inteligencja - Elementy

❍ Kierunkowość skierowana do przodu

❍ Adaptacyjna kierunkowość

❍ Zarządzanie hałasem

❍ Pasmo 8 kHz

❍ Akustyka ucha otwartego

❍ NAL-NL1, NAL-NL2 i DSL v5.0a m[i/o]

❍ Pamięć

❍ 4 programy użytkownika

❍ Program Telefon Auto

❍ Streamer i ConnectLine (opcja)

❍ nEARcom (opcja)

❍ Automatyczny Menedżer Adaptacji

❍ Audiometria in-situ