Aparat słuchowy Oticon Intiga

Firma: 
duńska
Model: 
Intiga
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Aparaty słuchowe Oticon Intiga zostały stworzone, by zaspokoić wymagania nowych użytkowników, z ubytkiem słuchu od lekkiego do umiarkowanego, którzy szukają dyskretnych rozwiązań. Oticon Intiga 10, 8 i 6 to aparaty słuchowe RITE o dużych możliwościach, zapewniające natychmiastowa akceptację i natychmiastową korzyść w ciszy i w hałasie.

 

Ochrona mowy

Ochronę mowy – znaną i docenianą metodę przetwarzania sygnału – zaprojektowano, by uniknąć ograniczeń tradycyjnych systemów kompresji, zapewniając bardziej stabilne wzmocnienie sygnałów mowy nawet w trudnych środowiskach akustycznych. Jednocześnie Ochrona mowy natychmiast reaguje na nagle pojawiające się dźwięki, zmniejszając potencjalne rozproszenie uwagi i irytację.

 

Dźwięk Przestrzenny

Organizacja strefy dźwięków jest kluczowa dla autentycznego, komfortowego, bezwysiłkowego słuchania i dla rozumienia mowy w hałasie. Intiga wykorzystuje wyjątkowy, energooszczędny, bezprzewodowy system Oticon oferujący możliwość obuusznego przetwarzania, w celu ochrony jakości przestrzennej dźwięku.

 

Menedżer adaptacji

Automatyczny menedżer adaptacji w Oticon Intiga został zoptymalizowany dzięki funkcji Algorytm pierwszego dopasowania, aby ułatwić nowym użytkownikom przyzwyczajanie się do aparatu. Kroki adaptacji zostały znacznie zmodyfikowane i skrócone, by szybciej uzyskać więcej korzyści.

 

Udoskonalona RISE 2

Platforma RISE 2 jest stale ulepszana przez optymalizację i zmniejszanie rozmiaru przy zachowaniu wydajności. Zwiększenie oszczędności energii umożliwiło uzyskanie najmniejszego zużycia baterii w zaawansowanych miniaturowych aparatach Oticon.

Dzięki Intiga bezprzewodowość jest dostępna przy baterii 10A, co pozwala spełnić wymagania użytkownika dotyczące dyskrecji i nie tracić nic z efektywności.

 

Cechy standardowe

Ochrona mowy

Automatyczny menedżer adaptacji

Przestrzenne zarządzanie hałasem

Obuuszne przetwarzanie (kompresja)

Obuuszna synchronizacja (automatyki)

Obuuszna Dynamiczna Eliminacja

Sprzężenia 2 (DFC2)

Wielopasmowa Adaptacyjna

Kierunkowość

Automatyki kierunkowości

Trzystanowe zarządzanie hałasem

Sztuczna inteligencja, Premium [+]

Pasmo dopasowania, 10 kHz

Kierunkowość skierowana do przodu

Pamięć

Autoedukacja

Pięć profili

Cztery programy (przez Streamer)

Streamer i ConnectLine (opcja)

Power Bass lub Rozszerzona muzyka