Aparat słuchowy Oticon Nera2

Firma: 
Oticon
Model: 
Nera2
Klasa: 
Wyższa
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Oticon Nera2 powstał na platformie Inium Sense. Rozwiązania audiologiczne zastosowane w Nera2 pozwalają użytkownikom lepiej słyszeć i umożliwiają dostosowanie do ich indywidualnych preferencji i potrzeb. Metoda dopasowania VAC+ oraz funkcja Soft Speech Booster w Nera2 uwzględniają indywidualne różnice w odbieraniu głośności i optymalizują percepcję cichych dźwięków. Rodzina Nera2 oferuje wiele modeli – dzięki temu, że wszystkie nowe modele IIC & CIC 75 V2 bez komunikacji bezprzewodowej są mniejsze, lepiej się dopasowują. Przeznaczonym dla użytkowników z ubytkiem słuchu znacznym do głębokiego.

 

Soft Speech Booster

Soft Speech Booster to funkcja metody VAC+, która pozwala na zwiększenie poziomu wzmocnienia cichych dźwięków na dużych częstotliwościach. Funkcja ta ułatwia słyszenie szczegółów sygnału cichej mowy i pozwala na dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjenta w zakresie percepcji cichych dźwięków, w tym cichej mowy. Nowy regulator Percepcji cichych dźwię- ków w Genie umożliwia dostosowanie sposobu wzmocnienia cichych dźwięków, jako funkcji metody VAC+, zwanej Soft Speech Booster, do potrzeb pacjenta.

 

Przestrzenny Dźwięk Zaawansowany

Przy dopasowaniu obuusznym Przestrzenny Dźwięk Zaawansowany umożliwia użytkownikom lepszą organizację środowiska akustycznego, w którym się znajdują.

Dzięki szerokiemu pasmu, płaskiej charakterystyce częstotliwościowej i obuusznemu przetwarzaniu w czasie rzeczywistym Przestrzenny Dźwięk Zaawansowany pomaga przenosić więcej informacji na temat środowiska rzeczywistego i źródeł dźwięków w tym środowisku.

 

YouMatic Zaawansowany

YouMatic to osobisty automatyczny system programowany odpowiednio do indywidualnych potrzeb pacjenta i jego preferencji dotyczących dźwięku. YouMatic kontroluje przetwarzanie dźwięku w różnych środowiskach akustycznych, dostosowując charakterystykę, kierunkowość, zarządzanie hałasem, zarządzanie nagłymi dźwiękami oraz kompresję.

 

Inium Sense tarcza antysprzężeniowa

Inium Sense tarcza antysprzężeniowa  znacznie redukuje gwizdy nie obniżając jakości ani komfortu dźwięku.

 

 

 

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 

 

Metoda kompresji - Szybka Kompresja

System antysprzężeniowy - tarcza antysprzężeniowa Inium Sense

YouMatic - Zaawansowany

Soft Speech Booster - TAK

Profile osobiste- 3

Przestrzenne zarządzanie hałasem- NIE

System redukcji hałasu- Bazujący na modulacji

Dźwięk przestrzenny- NIE

Obuuszne przetwarzanie- NIE

Obuuszna synchronizacja- TAK

Obuuszna koordynacja- TAK

Free Focus- Zaawansowany

Automatyki- trzy tryby

Pasma- jednopasmowa adaptacyjna

Back dir- TAK

Programy specjalne - TAK

Autoedukacja- TAK

Conect line- TAK- Connect +

Voice prioryty- NIE

Meneger adaptacji – automatyczny i ręczny z algorytmem pierwszego dopasowania

Kanały częstotliwości -

Pasmo dopasowania- 8kHz

Pasma dopasowania - 6

Tinnitus Sound Support- NIE