Aparat słuchowy Oticon Ria2 Pro

Firma: 
Oticon
Model: 
Ria2 Pro
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Oticon Ria2 Pro powstał na platformie Inium Sense. Rozwiązania audiologiczne zastosowane w Ria2 Pro pozwalają użytkownikom lepiej słyszeć i umożliwiają dopasowanie do ich indywidualnych preferencji i potrzeb. Ria2 Pro ma specjalne programy, które ułatwiają słyszenie w trudnych sytuacjach akustycznych. Rodzina Ria2 oferuje wiele modeli – od kompaktowych aparatów wewnątrzusznych po szeroką gamę aparatów zausznych, w tym nowy model BTE13 105 Plus Power, który jest niewielkim, ale mocnym aparatem, przeznaczonym dla użytkowników z ubytkiem słuchu znacznym do głębokiego.

 

PODSTAWOWE FUNKCJE

 

YouMatic

YouMatic to osobisty automatyczny system programowany odpowiednio do indywidualnych potrzeb pacjenta i jego preferencji dotyczących dźwięku. YouMatic Wydajny ułatwia dostosowanie charakterystyki częstotliwościowej aparatu do preferencji pacjenta w zakresie komfortu, wsparcia i jakości dźwięku.

 

Free Focus

Free Focus Wydajny przełącza płynnie aparat między dwoma trybami kierunkowości – Opti Omni (wszechkierunkowym) i kierunkowością rozdzieloną – a także umożliwia ręczne przełączanie na pełną kierunkowość w bardzo trudnych warunkach akustycznych. Tryb Opti Omni został opracowany, aby poprawić rozumienie mowy przez naśladowanie naturalnej kierunkowości słyszenia, wynikającej z kształtu małżowiny, w celu zapewnienia odpowiedniej słyszalności mowy.

 

Inium Sense

Tarcza antysprzężeniowa Inium Sense to skuteczny system ochrony przed sprzężeniem zastosowany na platformie Inium Sense. Jest hybrydowym systemem łączącym dwie techniki, których zadaniem jest tłumienie sprzężeń i zapobieganie im bez powielania zniekształceń sygnału czy pogarszania słyszalności. W oparciu o panujące warunki system stosuje optymalne połączenie inwersji faz w czasie rzeczywistym i zmiany częstotliwości, zapewniając zawsze wysoką jakość dźwięku.

 

SPECYFIKACJA SZCZEGÓŁOWA

 

 

Metoda kompresji - szybka kompresja

System antysprzężeniowy - tarcza antysprzężeniowa Inium Sense

YouMatic - wydajny

Soft Speech Booster - TAK

Profile osobiste- 3

System redukcji hałasu- bazujący na modulacji

Dźwięk przestrzenny- NIE

Obuuszne przetwarzanie- Nie

Obuuszna synchronizacja- TAK

Obuuszna koordynacja- TAK

Free Focus- Wydajny

Automatyki- dwa tryby

Pasma- jednopasmowa adaptacyjna

Back dir- NIE

Programy specjalne - TAK

Autoedukacja- NIE

Conect line- TAK

Voice prioryty- NIE

Meneger adaptacji – automatyczny i ręczny

Kanały częstotliwości - 16

Pasmo dopasowania- 8 kHz

Pasma dopasowania - 6

Tinnitus Sound Support- TAK