Aparat słuchowy Phonak Solana

Firma: 
Phonak
Model: 
Solana
Klasa: 
Średnia
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

 

Phonak Solana oparty na platformie Spice, oferuje pełną gamę produktów, od aparatów wewnątrzusznych, przez mikro BTE do standardowych zausznych, przeznaczone do ubytków słuchu od lekkiego do głębokiego . Wszystkie produkty tej serii mają zestaw wzorcowych funkcji. Phonak Solana zapewnia wygodę łączności bezprzewodowej, oferując duży wybór akcesoriów oraz systemów FM.

 

ZoomControl

ZoomControl daje możliwość wyboru kierunku słuchania. Zostało to osiągnięte dzięki połączeniu strumieniowego przekazu całego sygnału audio pomiędzy aparatami oraz charakterystyki kierunkowej. W sytuacjach kiedy nie ma możliwości zwrócenia się w stronę rozmówcy, użytkownik może wybrać kierunek słyszenia ze strony lewej, prawej lub z tyłu.

 

UltraZoom Advanced

UltraZoom Advanced z funkcją SNR-Boost to dwumikrofonowy system kierunkowy, który dzięki algorytmowi przestrzennego tłumienia szumów idealnie sprawdza się w aplikacjach kierunkowych. Aby odróżnić mowę dochodzącą z przodu od towarzyszącego jej hałasu, SNR-Boost używa sygnałów przestrzennych. Dzięki temu rozróżnieniu tłumienie szumów może być precyzyjniejsze.

 

FlexVolume

FlexVolume to więcej niż tylko standardowa regulacja głośności. Zamiast tego, funkcja ta kształtuje krzywą wzmocnienia zależnie od częstotliwości.

 

SoundFlow Advanced

Automatyka SoundFlow Advanced posługuje się wielowymiarowym systemem klasyfikacji dźwięków platformy Phonak Spice, który miksuje parametry trzech programów bazowych w celu odpowiedniej identyfikacji nawet najmniejszych, najbardziej subtelnych zmian w środowisku akustycznym.