Audibel VIA Edge AI 2400

Firma: 
Audibel
Model: 
VIA Edge AI 2400
Klasa: 
Premium
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

-24 kanały dopasowania, 24 pasma

-Tryb Edge – umożliwia użytkownikowi inteligentne auto-dopasowanie aparatu słuchowego do środowiska akustycznego, w którym aktualnie się znajduje. Bieżąca analiza otoczenia pozwoli na natychmiastowe oraz precyzyjne dopasowanie funkcji odpowiedzialnych za komfort i zrozumienie mowy. Zmiany wprowadzane są niezależnie w każdym z kanałów aparatu. Tryb Edge eliminuje konieczność ręcznej zmiany programów dedykowanych do danej sytuacji. Automatyczne, inteligentne dopasowanie ustawień w czasie rzeczywistym gwarantuje użytkownikowi aparatu większą wygodę oraz precyzyjne ustawienia zgodne z bieżącymi potrzebami.

-Powiadomienia o upadkach – Funkcja ma za zadanie wykryć upadek osoby korzystającej z aparatu słuchowego oraz automatycznie wysyłać komunikat ostrzegawczy wraz z lokalizacją wskazującą miejsce upadku do wskazanych osób.

-Tłumacz języków.

-Aplikacja Thrive Care dla opiekunów/rodziny.

-Znajdź mój telefon (komunikat głosowy) – korzystając z aparatów słuchowych i Thrive Assistant, funkcja ta umożliwia zlokalizowanie zagubionego telefonu.

-Transkrypcja.

-Intellivoice – funkcja, która łączy zalety zdalnego mikrofonu z mocą obliczeniową sztucznej inteligencji, aby zapewnić niespotykane dotąd doświadczenie w trudnych warunkach dla osób z umiarkowanych ubytkiem słuchu wynoszącym 50dB HL lub więcej. Dostępne tylko na urządzeniach IOS.

-Monitorowanie aktywności psychicznej i fizycznej.

-Asystent Thrive (komunikaty głosowe) – umożliwia wydawanie poleceń głosowych, aby uzyskać odpowiedzi na pytania, ustawiać przypomnienia i kontrolować aparaty słuchowe.

-Aplikacja ThriveApp – pozwala na sterowanie aparatem słuchowym.

-Technologia Multiflex Tinnitus Pro – innowacyjna funkcja służąca do generowania szumu wykorzystywanego w terapii szumów usznych. Funkcja posiada 3 rodzaje bodźców: biały szum, na podstawie audiogramu, indywidualny.

-Tryb Maski – program zaprojektowany, aby lepiej słyszeć osoby noszące maski na twarzach. Zapewnia wzrost o 4dB na częstotliwościach od 2kHz do 3,9kHz oraz wzrost o 6dB na częstotliwościach powyżej 3,9kHz.

-Samokontrola.

-Zdalne programowanie z sesją na żywo – użytkownik aparatu może odbyć wizytę u protetyka słuchu bez wychodzenia z domu. Dzięki połączeniu audio i wideo możliwe jest szybkie, bezpieczne i bezproblemowe ustawienie aparatu słuchowego on-line przy jednoczesnej oszczędności czasu. Zdalne programowanie kompatybilne jest z urządzeniami wyposażonymi w systemy IOS oraz Android oraz obsługiwanymi przez aplikację Thrive Hearing Control.

-Akcesoria 2.4 GHz (mikrofon stołowy, TV Streamer, Zdalny Mikrofon (plus), Mini Zdalny Mikrofon, Zdalny Pilot, Ładowarka, Mini Turbo Ładowarka)

-System CROS

-Pełna rodzina aparatów ładowalnych 2.4 GHz

-Eliminator Sprzężeń WhistleFree

-Automatyczny Menadźer Doświadczenia

-Ear to ear - obuuszne strumieniowanie rozmowy telefonicznej.

 

Zarządzanie hałasem/tłumienie:

-Tryb „Auto muzyka”

-Automatyczna redukcja cichych dźwięków otoczenia

-Mowa w dużym hałasie

-Przestrzenne Wzbogacanie Mowy

-Redukcja szumów przejściowych - Klasa Premium

-Adaptacja wiatru - klasa Premium

-Adaptacja dźwięków mechanicznych - klasa Premium

-Kierunkowość: Immersion Directionality, Kierunkowość Plus.

 

Specyfikacja aparatu słuchowego: