Phonak Sky Marvel M70-R

Firma: 
Phonak
Model: 
Sky M70-R
Klasa: 
Wyższa
Gwarancja: 
36 miesięcy
Stan: 
nowy
Specyfikacja szczegółowa: 

Aparat Sky Marvel są to aparaty wyposażone w system operacyjny AutoSense Sky OS - pierwszy na świecie system opracowany specjalnie dla dzieci. Zapewnia on optymalne rozumienie mowy w każdym środowisku. Klasyfikuje również przesyłane strumieniowo sygnały, aby zagwarantować dzieciom wyraźny, bogaty dźwięk podczas strumieniowego przekazywania mowy i optymalną jakość dźwięku podczas strumieniowego przesyłania muzyki.

 

Jest to rozwiązanie opracowane z myślą o dzieciach. Jego obudowa jest wytrzymała i odporna na działanie wody i pyłu (stopień ochrony IP68*). Aparat Sky posiada dodatkowe zabezpieczenia, które dają pewność, że rożki i baterie nie trafią do rąk ani buzi dziecka. Intuicyjny wskaźnik świetlny przedstawia stan aparatów słuchowych i umożliwia sprawdzenie, czy urządzenia są włączone i sprawne.

 

Marka Phonak jako pierwsza w branży protetyki słuchu wprowadziła akumulatory litowo-jonowe stosowane w ładowalnych aparatach słuchowych. Przewidywany okres eksploatacji akumulatorów to 6 lat. Pacjenci mogą mieć zagwarantowany cały dzień działania urządzenia nawet przy korzystaniu z przekazu strumieniowego. Dla ładowalnych aparatów słuchowych są dostępne łatwe w użyciu opcje ładowania, takie jak etui Mini Charger Case ze standardowym wyjściem USB-C do ładowania. Aparaty słuchowe Sky Marvel  - R włączają się automatycznie po ich wyjęciu z ładowarki i wyłączają się po ich umieszczeniu w etui z ładowarką.

 

Aparat słuchowy Phonak Sky Marvel można połączyć bezpośrednio z telefonami z systemem iOS lub Android lub innymi urządzeniami z funkcją Bluetooth. Aparaty dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Poziom możliwości:

AutoSense Sky OS 3.0 Advanced

Podejmowanie własnego głosu

Balans środowiskowy

 

Dodatkowe programy:

Maks. liczba dodatkowych prog.   -   3

Spokojna sytuacja

Mowa w hałasie

Komfort w hałasie

Muzyka

Mowa w dużym hałasie

Mowa z 360o

 

Programy strumieniowe:

RogerDirect  + mik

PartnerMic + mik

Telefon + mik

 

Funkcje:

UltraZoom Advanced

SoundRecover 2 

Real Ear Sound

DuoPhone

SNR-Boost

Dopasowanie do preferencji użytkownika

Kanały precyzyjnego strojenia    -   16

WhistleBlock 

NoiseBlock 

WindBlock

QuickSync 

SoundRelax

AOV 

Auto Aklimatyzacja 

Balans środowiskowy