Nowa słuchawka ActiveVent™ firmy Phonak

 

      Ta przełomowa słuchawka wyposażona jest w sterowaną mechanicznie wentylację, która jest płynnie obsługiwana przez system AutoSense OS 4.0. W inteligentny sposób łączy ona możliwości słyszenia oferowane przez dopasowanie zamknięte z komfortem, jaki zapewnia dopasowanie otwarte. Zapewnia to naszym pacjentom bezkompromisowe rozwiązanie słuchowe.

 

 

Funkcje:

  • Inteligentne równoważenie wyrazistości mowy w głośnym otoczeniu i komfortu słyszenia
  • Doskonała jakość strumieniowanych dźwięków multimedialnych
  • Zachowuje naturalne brzmienie własnego głosu, poprawiając jednocześnie możliwości słyszenia
  • Kompatybilność ze wszystkimi ładowalnymi aparatami słuchowymi Phonak Audéo Paradise

*Słuchawka ActiveVent może być stosowana do aparatów o różnych poziomach możliwości – od klasy Premium do podstawowej.

 

 

Jak działa słuchawka ActiveVent?

        ActiveVent to słuchawka, która wykorzystuje wbudowaną wentylację połączoną z elementem mechanicznym — małą tarczą, którą można przesunąć tak, aby jej położenie było zamknięte lub otwarte. Odgłos kliknięcia jest dla pacjenta potwierdzeniem zmiany położenia tarczy.

  • Położenie otwarte

       Gdy tarcza znajduje się w położeniu otwartym, dźwięki z otoczenia mogą przedostać się przez wbudowaną wentylację słuchawki, zapewniając komfort otwartego dopasowania, naturalne brzmienie własnego głosu oraz świadomość dźwięków z otoczenia.

  • Położenie zamknięte

       W trudnych sytuacjach słuchowych, gdy słowa wypowiadane są w hałasie lub podczas przesyłania strumieniowego, tarcza przesuwa się do położenia zamkniętego, uniemożliwiając dźwiękom z otoczenia dostanie się bezpośrednio do ucha, co pozwala lepiej skupić się na głosie osoby znajdującej się przed użytkownikiem lub na przesyłanym strumieniowo sygnale.

 

 

       Takie rozwiązanie znacznie poprawia zrozumiałość mowy w hałasie, zapewniając przy tym maksymalny komfort słyszenia w innych sytuacjach akustycznych. Dodatkowo ze słuchawką ActiveVent™ możesz cieszyć się doskonałą jakością przesyłanych strumieniowo dźwięków z multimediów, a to dzięki temu, że zamyka ona podczas streamingu wentylację.

 

      Ważne jest, aby użytkownicy dbali o swoje aparaty słuchowe i słuchawkę ActiveVent. Odpowiednia higiena i utrzymanie słuchawki w czystości wspomaga jej skuteczność i przedłuża żywotność produktu. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję wymiany filtra w słuchawce ActiveVent.

 

 

 

 Takie zabiegi możesz wykonywać sam w domu lub w jednym z naszych gabinetów. Zadzwoń i umów się na wizytę: 61 866 76 31